Výkup pozůstalostí v Brně a okolí

Vážení zákazníci, může přijít období, kdy jste nuceni vyřídit pozůstalost po Vašim zesnulém příbuzném, kamarádovi/dce či známém. Většinou se jedná o byt, dům, garáž nebo zahradu atd. Tyto movité věci potřebujete připravit na předání či prodej, popřípadě k dalšímu pronájmu. V této záležitosti je tu pro Vás naše společnost BOČEK & P, s.r.o., která zajistí uvedení již zmíněné movité věci k jejímu předání, prodeji, nebo dalšímu pronájmu. Jsme profesionální firma zajišťující vyklízení nejenom v Brně, ale i v jeho okolí. Zajistíme vyklízení jak malého bytu, tak vyklízení velké firmy nebo celých objektů. Profesionálně, levně a s tradicí profesionální firmy na vyklízení a likvidaci pozůstalosti. Protože zdaleka ne všechno vybavení je na odpis, nabízíme kromě klasického vyklízení i likvidace pozůstalostí a autodopravy, také výkup a prodej nábytku v naší prodejně - bazar nábytku.

Výkup se provádí třemi způsoby

  1. Okamžitý výkup - tuto transakci většinou zákazník volí, když potřebuje rychle hotovost za vykoupené zboží a nechce čekat až se věc prodá. Zákazník také musí počítat s tím, že výkupní cena se pohybuje okolo 30 - 40 % z prodejní ceny.
  2. Komisní prodej - tuto transakci zákazník volí, jestliže nepotřebuje rychle hotovost za vykoupené zboží a počká až se věc prodá. V tomto případě zákazníkovi vyplácíme 71 % z částky obdržené za prodej.
  3. Výkup za odvoz - tuto transakci nabízí naše společnost, aby zákazníkovi ušetřila finance za následnou likvidaci a odvoz. Naší společnosti většinou výtěžek z prodeje pokryje náklady spojené s odvozem a následným prodejem nábytku.

Naše firma provádí v Brně a okolí

  • likvidaci pozůstalostí, eventuálně firem
  • vyklizení bytových i nebytových prostor, celých objektů, dílen, sklepů, zahrad apod.
  • ekologickou likvidaci na smluvních skládkách komunálního odpadu
  • výkup bytového zařízení, nábytku, domácích spotřebičů, televizí apod.
  • prodej bytového nebo firemního vybavení ve vlastní prodejně
Nebyly nalezeny žádné obrázky