Služby pro domácnosti

Stěhovací práce

  • Stěhujeme veškeré vybavení z RD, bytů, chalup, zahradních domků, garáží atd.
  • Stěhování provádíme speciálně upravenými vozidly, jejichž skříňová nástavba je vybavena polstrováním, upevňovacími popruhy, vysunovací stěhovací tretnou, nebo plošinou a dalším základním vybavením, jako jsou deky, molitany. Pěnové a textilní prolože používané k zabezpečení proti posunu a poškození.

více zde

Stěhování klavíru, trezorů a těžkých předmětů do 500kg

  • Na tuto práci používáme vyškolené a fyzicky zdatné pracovníky s dlouhodobou praxí. Používáme speciální pomůcky, jako jsou podvozky, obalový materiál, speciální stěhovací pomůcky a materiál. Přepravu břemen zajišťujeme pomocí vozidel s hydraulickou plošinou.

zjistit více

stěhování přípravné práce

Přípravné práce

  • Demontáž a montáž nábytku, ukládání do přepravních a šatních boxů. Zabalení do přepravních fólií. Možné je také zapůjčení přepravního a balícího materiálu - plastové, kartonové boxy různých velikostí, strečové, bublinkové fólie, lepící pásky. 

více zde

vyklízecí práce

Vyklízecí práce

  • Vyklidíme veškeré nepotřebné vybavení z RD, bytů, sklepů, půd, chalup, chat, zahradních domků, zahrad, garáží, atd. Veškerý odpad odvezeme na odpovídající skládky a ekologicky zlikvidujeme. 

více zde

stěhování autodoprava

Autodoprava

  • Zajistíme dovoz, odvoz a rozvoz firemního zboží a vybavení našimi skříňovými vozidly s užitečnou nosností od 1000 - 3500kg a objemovou velikostí od 9m3 do 36m3.

více zde

výkup pozůstalostí

Výkup a likvidace pozůstalostí

  • Veškeré vybavení z nemovitosti prohlédneme, prodejné vybavení odkoupíme nebo vezmeme do komisního prodeje a zbylé věci odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. 

více zde

stěhování skladování

Skladování

  • Zajistíme v našich skladech přechodné uložení nábytku a zboží. Vhodné na dobu rekonstrukce RD, bytu atd. Dále na přechodné uložení věcí při čekání na uvolnění nemovitosti k nastěhování atd.

zjistit více

Další služby zajistíme