Poptávkový formulář
Kontakty                                                    

tel.: 545 221 677                                        

tel./fax: 545 212 266                                      

mobil: 603 788 336                                     

www.bocek.cz

bocek.stehovani@seznam.cz

 

Kalkulačka

Kalkulačka
Byty | Kanceláře

 

 

 

Kontakty

Kontakty

 

 

MANIPULAČNÍ TECHNIKA

VYSOKOZDVIŽNÉ A PALETOVÉ VOZÍKY
Vozíky s nosností 1 000 kg a manipulačním prostorem 680 x 1950 mm s nosností do 3,2 t. Výhodou těchto vozíků je snadná ovladatelnost a poměrně malý manipulační prostor při vysoké tonáži.

MANIPULAČNÍ PODVOZKY
Tyto podvozky se používají pro stěhování těžkých dílenských strojů a jiných těžkých břemen. Vozíky jsou opatřeny pogumovanými válečky pro šetrnější stěhování ve kterých jsou uloženy jehličkové ložiska určené pro vysokou zátěž. Těmito vozíky není problém přestěhovat těžká břemena přesahující 50 tun. S těmito vozíky se používají současně hevery o nosnosti 20 tun a další manipulační nářadí.

OCELOVÉ RUDLY S NOSNOSTÍ OD 300 KG - 500 KG
Při standardních stěhovacích pracích se používají na rozvážku přepravních boxů, dále u nás našly použití při stěhování v rámci budov, pater, skladech apod.

PŘEPRAVNÍ POLICOVÉ VOZÍKY
Tyto zvlášť upravené vozíky jsou ideální pro přepravu přepravních boxů při stěhování administrativních budov, sídel společností, úřadů apod., kde při stěhovacích pracích je použito velkého množství přepravních boxů.

STĚHOVACÍ KŘÍŽE, KURTY PRO FIXACI NÁBYTKU NA VOZIDLECH
Výhodou stěhovacích křížů zavěšených na ramenech pracovníků je rozložení váhy neseného předmětu a tím se snižuje riziko poškození stěhovaných předmětů a zdraví pracovníků. Kurty slouží výhradně pro fixaci předmětu stěhování na vozidlech, zabraňují tak jeho pohybu při jízdě.

SADY NÁŘADÍ
Naše sady nářadí obsahují profesionální nářadí, které slouží k demontáži a montáži nábytkových sestav, seřizování a vyrovnávání dvířek, odpojení praček, myček, svítidel apod.

 

 

Manipulační technika Manipulační technika Manipulační technika
Speciální nástroje na manipulaci s těžkými břemeny do 20tun (stroje,trezory atd.) Speciální zvedací zařízení na manipulaci s těžkými břemeny do 20tun Speciální pojezdové nosiče na manipulaci s těžkými břemeny do 20tun