Poptávkový formulář
Kontakty                                                    

tel.: 545 221 677                                        

tel./fax: 545 212 266                                      

mobil: 603 788 336                                     

www.bocek.cz

bocek.stehovani@seznam.cz

 

Kalkulačka

Kalkulačka
Byty | Kanceláře

 

 

 

Kontakty

Kontakty

 

 

PŘÍPRAVA MÍSTNOSTI, BYTU, RD K UŽÍVÁNÍ

Vážení zákazníci, protože za dobu, kterou je naše společnost BOČEK & P,s.r.o.  na trhu služeb,  jste nás nesčetně krát oslovili, zda bychom Vám nepomohli, nebo alespoň nedoporučili firmu či živnostníka, který by Vám pomohl  s přípravou místnosti, bytu, RD,   pro jeho další užívání.

Například malování, úklid, drobné zednické, plyno, elektro, instalo a topenářské práce.
Rozhodli jsme se v rámci zkvalitnění a rozšíření služeb tyto firmy a živnostníky oslovit a zajistit s nimi spolupráci.

Proto, kromě autodopravy, stěhovacích a vyklízecích prací naše společnost také zajišťuje dodavatelským způsobem i tyto služby a pracovní činnosti: 

  • ÚKLIDOVÉ PRÁCE - tato činnost se zajišťuje, buď po malířských pracích před samotným stěhováním. Nebo po přestěhování, kdy se do úklidu také zahrne stěhovaný nábytek a bytové zařízení.
  • MALÍŘSKÉ PRÁCE - tyto práce zajišťujeme po vyklízení, kdy je potřeba nachystat byt na předání, nebo k jeho dalšímu užívání. Nebo před stěhováním, aby byly místnosti nachystané k osazení nábytkem.
  • PLYNO, ELEKTRO A INSTALO PRÁCE - tyto práce zajišťuje naše smluvní dodavatelská společnost. Rozsah prací se domlouvá při osobní konzultaci a obhlídce na místě konání.
  • TOPENÁŘSKÉ PRÁCE- tyto práce zajišťuje naše smluvní dodavatelská společnost. Rozsah prací se domlouvá při osobní konzultaci a obhlídce na místě konání.
  • ZEDNICKÉ PRÁCE - tyto práce také zajišťuje naše smluvní dodavatelská společnost. Rozsah prací se domlouvá při osobní konzultaci a obhlídce na místě konání.

Samotné práce se domlouvají při osobní obhlídce, kdy Vás navštíví technik naší společnosti a zástupce profese, kterou požadujete. Následně je zpracován harmonogram a rozpočet jednotlivých řemesel.

Malířské práce
Malířské práce  Malířské práce Malířské práce

Úklidové práce
Malířské práce Malířské práce  

Další práce Další práce Další práce Další práce

Human Hair Bundles www.awewigs.com